پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

در این روش در هنگام ثبت سفارش به درگاه اینترنتی بانک ها متصل شده وپرداخت را انجام می دهید و یا از طریق پنل اینترنتی بانک شخصی خود، مبلغ را به صورت آنلاین را پرداخت و ثبت می کنید. برای استفاده از این روش به چند چیز احتیاج دارید:

  • شماره 16 رقمی کارت: این شماره روی کارت بانکی شما ثبت شده است.
  • رمز خرید اینترنتی(رمز دوم): این رمز را میتوانید با مراجعه به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود دریافت کنید.کارت را وارد کرده و در قسمت رمز دوم یا تغییر رمز شماره دلخواه و مطمئن خود را وارد می کنید.
  • کد CVV2: این کد یک عدد 3 یا 4رقمی ست که پشت تمام کارت های بانکی درج شده است. درواقع یک کد امنیتی ست که در خریدهای اینترنتی کاربرد دارد.
  • تاریخ انقضا: این مورد هم روی خود کارت ها ثبت شده است البته برخی از کارت ها تاریخ انقضا ندارند که برای آنها در قسمت ماه عدد12 و در قسمت سال عدد ۰۲ را وارد کنید.

پرداخت کارت به کارت

این روش برای مشتریانی ست که سفارش آن ها توسط اپراتور های آقای خودرو به صورت تلفنی و یا توسط نمایندگان آقای خودرو به صورت حضوری ثبت شده ؛

و مشتریانی که به دلیل نداشتن رمز دوم اینترنتی یا دلایل دیگر نتوانستن از طریق درگاه پرداخت اقدام کنند ، این مشتریان مبلغ فاکتور را به شماره کارت ۵۰۴۷۰۶۱۰۴۴۱۱۸۶۳۲ بانک شهر به نام سعید حمیدی واریز کرده و عکس رسید آن را در واتساپ به شماره ۰۹۱۹۰۴۴۶۴۶۹ ارسال کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه