در آقای خودرو همه یک مسیر و یک نگاه را دنبال می‌کنیم و با ارزش‌های ساده، اما اثربخشی به پیش می‌رویم که اساس و زیربنای تمامی فعالیت‌های ما را تشکیل می‌دهند. می‌خواهیم در شغل خود بهترین باشیم و انگیزه، اشتیاق و شور بی‌پایانی برای این کار داریم. ما در حال ایده‌پردازی و خلق فرآیند‌هایی هستیم که روز به روز ما را بزرگتر و بهتر می‌کند.

جذب استعداد‌ها

ما به دنبال افراد با استعداد و نابغه‌ای هستیم که اشتیاق و پشتکار فراوانی دارند تا عضوی از یک سازمان بزرگ و پیشرو در صنعت قطعات خودرو باشند.

آقای خودرو با اعتقاد به اینکه نیروی انسانی شایسته، سرمایه اصلی هر سازمان است، جذب افراد متخصص، پویا و سخت کوش را سرلوحه راهبردی توسعه منابع انسانی خود قرار داده و با فراهم آوردن فرصت های شغلی برابر برای عموم دانش آموختگان، راهکارهای معینی را برای جذب و استخدام افراد منتخب و واجد صلاحیت ساماندهی نموده تا سرمایه انسانی ممتاز و متمایزی را ایجاد و توسعه دهد.
حضور در محیطی صمیمی، فعال و سرشار از پویایی، نخستین مزیت پیوستن به تیم آقای خودرو است و کار در کنار افراد با انگیزه متخصص و مسلط به حوزه کاری خود، بستر مناسبی برای رشد و بالندگی شغلی فراهم نموده است.

 

اگر شما هم چنین خصوصیاتی دارید با تکمیل فرم ثبت نام سرگروه به ما بپیوندید و در راه رشد و توسعه به ما کمک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه