در مدت زمان فعالیت آقای خودرو و استقبال گسترده فوشگاه های قطعات خودرو از خدمات آقای خودرو بر آن شدیم تا زودتر از زمانه برنامه ریزی شده ، گامی دیگر در جهت گسترش حوزه فعالیت آقای خودرو برداریم .

در این راستا پیرو درخواست های مکرر تولیدکنندگان مفتخریم به اطلاع برسانیم ، با بهره گیری از تخصص و تجربیات چندین ساله در زمینه پخش مویرگی و مستقیم قطعات خودرو در لوازم یدکی های سراسر کشور با صرف هزینه مادی و معنوی قابل توجه بستری متمایز و منحصر به فرد جهت همکاری با تولید کنندگان گرامی فراهم نماییم .

سیاست راهبردی آقای خودرو همکاری مستمر و برد-برد با تولیدکنندگان می باشد . بر این اساس از عموم متقاضیان همکاری که در حوزه تولید قطعات خودرو فعالیت می کنند دعوت می گردد تا درخواست و پیشنهادات خودرا با تیم آقای خودرو در میان بگذارند .

قطعا تعامل و همکاری امروز شما و تیم آقای خودرو زمینه ساز رشد و تعالی فرصت های برابر برای تمامی همکاران فروشنده قطعات خودرو خواهد شد .

لذا آقای خودرو آمادگی خود را برای هرگونه همکاری اثر بخش و متقابل با شما ، ذیل قوانین جاری کشور عزیزمان اعلام می دارد .

زمینه های همکاری آقای خودرو با تولید کنندگان  قطعات خودرو :

نمایشگاه آنلاین تخصصی قطعات خودرو با قابلیت های منحصر به فرد و تاثیر گذار دستاورد بزرگ و گامی ارزشمند در جهت حمایت از تولید قطعات ایرانی می باشد .

در این نمایشگاه محصولات تولید کننده با ذکر نام و نشان تجاری تولید کننده به همراه شرح تخصصی قیمت فروش ، تصاویر و حتی ویدئو به فروشندگان خرد و کلان قطعات خودرو معرفی می شود و ضمن تبلیغات و برندسازی ، امکان فروش مستقیم خرد و کلان کالاهای تولیدی وجود دارد

آقای خودرو افتخار دارد که برای اولین بار در کشور ، چشم انداز  کاهش قیمت عمده محصولات به لوازم یدکی ها با فروش مستقیم و بدون واسطه  از درب کارخانه تا فروشگاه های لوازم یدکی را در وب سایت تخصصی خود با پشتیبانی آنلاین ، تلفنی و حضور فیزیکی در بازار محقق کند . 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه